מדיניות הפרטיות

מדיניות הפרטיות

ש.י.א. דמארי בע״מ (להלן: “החברה”) מכבדת את פרטיותך כמשתמש באתר האינטרנט שהיא מנהלת ומפעילה (להלן: “האתר“). מדיניות פרטיות זו מתארת בכלליות את האופן שבו החברה פועלת עם המידע אשר החברה אוספת או מקבלת אודותיך בעת השימוש באתר (להלן: “המשתמש”). 

החברה רשאית לשנות מעת לעת את מדיניות פרטיות זו, לפי שיקול דעתה הבלעדי, ולכן חשוב לחזור ולהתעדכן בסעיפיו. 

מטעמי נוחות מסמך זה מנוסח בלשון זכר, אולם מיועד לנשים ולגברים כאחד.

מידע הנאסף בעת השימוש באתר

בעת השימוש בשירותי האתר נאסף מידע עליך (לרבות באמצעות יצירת קשר באתר). בעצם השימוש, הנך מסכים למדיניות פרטיות זו, על כל תנאיה, לרבות האיסוף, השמירה והשימוש בפרטים המתקבלים אודותיך. אינך מחויב על פי חוק למסור את המידע, מסירת המידע נעשית מרצונך החופשי ובהסכמתך. אולם, אי מסירת המידע עלולה לפגוע במתן השירותים על ידי החברה. 

חלק מהמידע אינו מזהה אותך אישית; זהו מידע הנאסף אוטומטית מעצם הגלישה באתר, למשל נתוני גלישה וכו’, מדובר במידע סטטיסטי שאינו מזהה אישית. חלק מהמידע מזהה אותך באופן אישי. זהו המידע שנמסר על ידך ביודעין, לדוגמה כשתשאיר פרטי התקשרות לחברה וכדומה.

נתונים אישיים אודותיך יאספו וישמרו במאגרי המידע של החברה אך ורק על פי רצונך באמצעות פנייתך לחברה כאמור.

המידע שאנו אוספים יכול לכלול: שם פרטי ושם משפחה, מספר זהות, מספר טלפון, כתובת דוא”ל, תאריך לידה, מגזר, מעמד אישי וקשר/ סטטוס משפחתי ומידע וכל מידע אחר אותו סיפקת בדרכים שונות לרבות באמצעות פניה דרך האתר או השארת פרטי התקשרות.

שימוש במידע

השימוש במידע שנאסף נעשה רק על פי מדיניות פרטיות זו ו/או על פי הוראות כל דין לאספקת שירותים ו/או מוצרים על ידי החברה ובכלל: 

  1. מתן שירות ללקוחות;
  2. שיווק ושימור קשרי לקוחות;
  3. ייעול השירות הניתן ע”י חברתנו;
  4. אספקה, ניטור, שינוי, תחזוקה ושיפור השירותים והתכנים המוצעים;
  5. צרכי גביה, טיפול בהליכים משפטיים ובקשות שונות;
  6. מילוי הוראות כל דבר חקיקה ו/או רשויות מוסמכות;
  7. התאמת מודעות שיוצגו בעתיד לתחומי ההתעניינות שלך;
  8. התקשרות איתך בנוגע להסכמים קיימים;
  9. התקשרות איתך בנוגע למוצר בו התעניינת;
  10. לכל מטרה אחרת, בכפוף לקבלת הסכמתך

בהרשמתך בעמודים במיועדים לכך באתר ומסירת פרטיך בעמודים הרלוונטיים הינך מסכים לשמירת הנתונים אודותיך במאגרי המידע של החברה שהוקמו בין היתר לצורך פניות שיווקיות, וזאת בתנאי שהבעת את הסכמתך בעמוד המתאים.

Cookies

החברה משתמשת ב”עוגיות” לצורך תפעול שוטף ותקין ובכלל זה כדי לאסוף נתונים סטטיסטיים אודות השימוש באתר, ולקבל מידע אודות האמצעי ממנו גולש המשתמש ודפי אינטרנט בו ביקרת, וזאת בין היתר כדי לאמת פרטים, התאמת האתר להעדפותיך האישיות, תיעוד של פעולות שונות שלך ועוד. יש לציין כי גם צדדים שלישיים לדוגמת גוגל אנליטיקס עשויים להשתמש בקבצי עוגיות במסגרת המידע הזמין באתר.

באפשרותך להימנע מקבלת “עוגיות” באמצעות שינוי ההגדרות בדפדפן בו אתה משתמש. ייתכן כי כתוצאה מכך חלקים מסוימים של האתר לא יפעלו כהלכה.

סודיות במידע ואבטחת מידע

החברה נוקטת בכל התהליכים הסבירים במטרה להבטיח את סודיות המידע שלך. לצערנו, לצד ניסיוננו לספק את פתרונות האבטחה ההדוקים ביותר, אין מערכות האבטחה חסינות בפני חדירה בלתי מורשית או איומים אחרים, ולכן איננו יכולים להבטיח באופן מלא את בטיחות המידע או להתחייב כי לא יגרם כל נזק כתוצאה מפריצה למסדי הנתונים של החברה. לפיכך, המידע הנמסר לאתר הינו באחריות הלקוח, ובאחריותו בלבד. הינך מוותר על כל טענה ותביעה שתהא לך בקשר לכך.

בכל שאלה ביחס לאבטחת המידע ופרטיות נתוני האישיים תוכל לפנות לחברה בכתובת מייל:

 [email protected]

חופש המידע וזכות לעיון במידע

אינך חייב למסור מידע דרך האתר לפי החוק. השימוש בנתונים אודותיך יעשה רק לפי בקשתך.

תוכל לבקש להסיר מידע שתספק וישמר בחזקתנו בכל עת באמצעות מכתב בדואר לכתובת: שדרות הר ציון 56 תל אביב או במשלוח הודעת דואר אלקטרוני לכתובת: [email protected].

על פי חוק הגנת הפרטיות, התשמ”א-1981 כל אדם זכאי לעיין במידע שעליו. לפי בקשתך בכתב נודיע לך באמצעות מכתב אילו נתונים מאוחסנים אצלנו בהתאם לדין המקומי. אם מידע כאמור אינו מדויק אנו נתקן או נמחק את המידע לפי בקשתך.

דיוור ישיר

החברה מעוניינת לשלוח אליך מידע שיווקי ופרסומי באמצעות מסרון (SMS). מידע כזה ישוגר אליך אך ורק אם נתת את הסכמתך המפורשת לכך באתר, ובכל עת תוכל לבטל את הסכמתך ובכך למנוע את המשך קבלת המידע.

קישורים באתר

באתר עשויים להיות קישורים לצד שלישי, לאתרי אינטרנט אחרים המופעלים על ידי צדדים שלישיים ו/או דברי פרסומת, כתבות, מידע וכדומה של צדדים שלישיים. איננו מכירים את תנאי הפרטיות של אותם גורמים שלישיים ואיננו אחראים להם. אנו מציעים לך לברר את מדיניות הפרטיות באתרים אלו לפני שתבחר לחלוק איתם מידע כלשהו.

יצירת קשר

ככל שיהיו לך שאלות נוספות או הבהרות תוכל ליצור עמנו קשר באמצעות מכתב בדואר לכתובת: שדרות הר ציון 56 תל אביב או במשלוח הודעת דואר אלקטרוני לכתובת: [email protected].

דילוג לתוכן